Bezpečí nadevše

Nepodléhejte všeobecným mýtům o obranných prostředcích, nejdříve si zjistěte ověřené a pravdivé informace, nakonec budete jistě i vy chtít svůj vlastní paralyzér, který vám bude dodávat větší pocit bezpečí při přecházení temnějších anebo nebezpečnějších částí vašeho města. U nás se můžete dozvědět vše, co vás o tomto prostředku jenom zajímá, vyvrátíme vám několik zažitých mýtů, takže uvidíte, že vám nehrozí poškození z vlastního obraného prostředku. Tento malý praktický pomocník se vejde do kapsy nebo kabelky, ale stále ho můžete velice snadno aktivovat a chránit tak svůj majetek a svoje zdraví.

noc

Rychlost dodání

Vybrané produkty z naší nabídky obdržíte co nejdříve, už další den můžete bezpečně kráčet i temnou ulicí, aniž byste měli vtíravý pocit, že by vás mohl někdo napadnout a vy nemáte nic, čím byste se mohli ubránit, případně pomůcku, díky které můžete rychle utéct od útočníka pryč. Elektrický výboj, který zasáhne útočníka, ho na moment vyřadí z provozu, vy tak máte dostatek času na to, vzít nohy na ramena a zavolat policii, která se postará o další. Využijte našich služeb, jistě nebudete litovat pořízení tohoto malého pomocníčka.

noční ulice

Skvělý servis

Svých zákazníků si nesmírně ceníme, proto se snažíme jim co nejvíce usnadnit výběr i nákup produktů, aby se k nám vždy rádi a s důvěrou vraceli. Z toho důvodu vám také nabízíme záruku spokojenosti, veškeré naše zboží je k dispozici, nemusíte tedy čekat na dodání třeba 14 dní. Taktéž dopravu se snažíme co nejvíce urychlit, abyste svůj vybraný produkt měli u sebe co možná nejdříve. Jakékoliv dotazy vám rádi zodpovíme na kontaktním čísle během naší pracovní doby, jistě se tak dozvíte vše, co potřebujete vědět.